Členové

Národní ELO k:
5.5.2016

FIDE ELO k:
1.8.2016

Pouze aktivní členové.
F.R je FIDE rapid ELO, F.B je FIDE bleskové ELO. Kliknutím na záhlaví je možné tabulku přetřídit.
Sloupce "Rozdíl" vyjadřují nárust nebo pokles vzhledem k minulému ELO.

Pokud zde chybí Vaše fotografie, nebo chcete vystavit jinou, kontaktujte webmastera.

ČLENOVÉ ŠK STARÉ MĚSTO NEREGISTROVANÍ V ŠSČR

  1. Šárka Fusková
  2. Pavel Fusek

ČLENOVÉ ŠK STARÉ MĚSTO REGISTROVANÍ V ŠSČR

Počet aktivních členů: 93

JménoN.ELOF.ELORB+-N+-F
Bazant Petr 232023380000
Bazant Petr 225522590000
Dobes Vojtech 221622202092208700
Vrana Frantisek 217622002311222900
Shanel Jaroslav 213221392121000
Staufcik Robert 211521210000
Dvoulety Pavel 211821180000
Vavruska Antonin 210421002085217500
Husek Martin21432089020530-106
Horsak Jan 210020872068000
Zpevakova Jana 203820872130207100
Skalsky Alexandr1960207600083
Studeny Radovan 202820690000
Fusek Lukas 206520400000
Stuchly Ondrej 204220390000
Blaha Petr 203920260000
Staufcik Michal 200820150000
Rachunek Martin 202020080000
Mrkus Frantisek 195520070000
Blumelova Zdenka196419851953206900
Krca Milan 197919640204900
Pukl Rostislav197719510000
Smid Jan 193619490000
Vavra Antonin 194319401883195900
Rachunek Milan 196119360000
Stuchly Radim 192619360000
Trubacik Josef 189618960000
Smid Jan 188018890000
Ambrozova Lucie1749186200039
Stefanik Richard 179618580000
Lukastik David 183218540000
Burda Josef 184718330000
Blaha Bohuslav 177018190000
Marek Jiri 180918060180600
Sedlacik Martin 182018060000
Lapcik Vaclav 175117600000
Mostek Frantisek173917410000
Lessy Tomas 168516770000
Stefanik Petr164316230000
Machacek Lukas 1541159700096
Nekarda Jan 165115880000
Pikner Jindrich 137915160000
Zelnitius Albert134214830000
Otradovec Tomas 151314770157200
Kolacny David143814490144300
Vsetulova Viktorie139713660000
Babula Vlastimil1504135900046
Vavra Jan13621347000-36
Lapcik Roman1279126600018
Machacek Antonin127412630000
Vankova Marie129111620000
Foltynek Stanislav132311530000
Lukas Vojtech13451148000-20
Babula Matej100000000
Bartosik Petr 157300000
Chybik Filip100000000
Chybik Jakub108300000
Capek Robin108700000
Cerny Antonin 156000000
Dlouhy Krystof108700000
Dobesova Vera 100000000
Habanik Jiri 172000000
Hampala Martin100000000
Hlavacek Vladimir170300000
Hliva Tomas194100000
Holecek Dominik119700000
Horsak Antonin 187400000
Hulka Martin151400000
Husek Pavel100000000
Jaksik Denis100000000
Jungman Petr164500000
Katrnak Michal111300000
Kobersky Petr119900000
Lapcik Petr 148800000
Machulka Jan100000000
Marsalek David100000000
Mikulastik Jiri 166900000
Nekarda Tomas 100000000
Pilusa Antonin166000000
Potykova Adela100000000
Prochazka Eduard100000000
Prochazka Rostislav100000000
Pribyl Tomas 152900000
Spacilova Katerina100000000
Spacilova Klara100000000
Stoklasek Ondrej133300000
Sipek Stepan100000000
Trubacik Pavel156100000
Trubacik Zbynek 162400000
Vaskovych Martin100000000
Vaskovych Patrik155900000
Vavra Jan100000000
Zacek Dominik110000000